BAiC HUKUK

YALIN ÇÖZÜMLER!

10 yılı aşkın tecrübesi, her biri kendi alanında uzman avukat ve takip elemanlarından oluşan ekibimiz ile; danışmanlık, proje işleri ile dava ve icra işlerini tek bünyede yürütebilen Türkiye çapında yaygın sayılı hukuk bürosundan biriyiz...

Yalın Çözümler
Bütünsel hukuk ihtiyaçlarınızı, tek bünyede yürütebilen, kuruluşunuzu tanıyan, size özel bir ekiple, BAiC Hukuk'a özgü Yalın Çözümler sunuyoruz.
Güçlü Kadro
Her biri kendi alanında uzman 100'ü aşkın avukat ve takip elemanından oluşan ekibimizle gücünüze güç katıyoruz.
Türkiye Çapında Operasyon
Tüm Türkiye çapında hukuk operasyonu sunabilen sayılı hukuk bürosundan biriyiz.

Hakkımızda

BAİC Hukuk Bürosu 2008 yılında Av. Mehmet Murat İsen ve Av. Güngör Ciğerli tarafından İstanbul’da kurulmuş ve çok kısa bir sürede özellikle dava ve icra (tahsilat) konularında Türkiye’nin sayılı bürosundan biri olmuştur.

Konusunda uzman avukatlar ile büromuz, şirket birleşme ve devralmaları dahil olmak üzere yerli ve yabancı özel kişilerin ve her ölçekteki şirketlerin (yeni kurulan küçük şirketlerden küresel holdinglere kadar) kapsamlı danışmanlık ve proje işlerine yönelik üst seviyede hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Böylelikle, büromuz, danışmanlık ve proje işleri ile dava ve icra işlerini tek bünyede yürütebilen Türkiye’deki birkaç hukuk bürosundan biri haline gelmiştir. Hukuk ekibimiz ortaklar, avukatlar ve takip elemanları ile birlikte 100'ü aşkın kişiden oluşmaktadır.

Yalın Çözümler Nedir?

Baic Hukuk'a özgü Yalın Çözümler, kurumunuzun tüm hukuki ihtiyaçlarını tek bir bünyede sağlamanızı mümkün kılan, dünyanın en güncel yönetim sistemlerini temel alan Yalın Yönetim prensipleri ile oluşturulmuş bir hukuki hizmet biçimidir.

Zor ve kapsamlı hukuki sorunlarınızı; yalın, sade ve sistematik bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Danışmanlık, proje, dava ve icra işlerini tek bünyede yürütmenin gücü

Danışmanlık ve proje işleri ile dava ve icra işlerini tek bünyede yürütebilen, Türkiye çapında yaygın sayılı hukuk bürosundan biriyiz.

İcra

Banka, telekomünikasyon firmaları, belediyeler ve önde gelen şirketlerin Türkiye çapındaki tahsilat süreçleri BAiC Hukuk uzmanlığı güvencesinde.

Şirket

Türkiye çapında tanınan şirketlerin birleşme ve devralması da dahil, iş sözleşmeleri, danışmanlık ve hukuki mevzuat süreçleri BAiC Hukuk güvencesinde.

Dava

Türk ve yabancı şirketlerin her türlü dava takip, raporlama ve sonuçlandırma süreçleri BAiC Hukuk güvencesinde.

Takip Edin

Bilgi Notlarımız

Mevzuat hakkında uzman kadromuzun yayınladığı güncel makaleleri takip edin, her zaman bir adım önde olun.