Hakkımızda

BAİC Hukuk Bürosu

BAİC Hukuk Bürosu

2008 yılında Av. Mehmet Murat İsen ve Av. Güngör Ciğerli tarafından İstanbul’da kurulmuş ve çok kısa bir sürede özellikle dava ve icra (tahsilat) konularında Türkiye’nin sayılı bürolarından biri olmuştur.

 

Konusunda uzman avukatlar ile büromuz, şirket birleşme ve devralmaları dâhil olmak üzere yerli ve yabancı kişilerin ve yeni kurulan şirketlerden küresel holdinglere kadar her ölçekteki şirketin,  kapsamlı danışmanlık ve proje işlerine yönelik üst seviyede hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Böylelikle, büromuz, danışmanlık ve proje işleri ile dava ve icra işlerini tek bünyede yürütebilen Türkiye’deki birkaç hukuk bürosundan biri hâline gelmiştir. Hukuk ekibimiz ortaklar, avukatlar ve takip elemanları ile birlikte 100'ü aşkın kişiden oluşmaktadır.

BAİC HUKUK

10 yılı aşkın tecrübemiz, her biri kendi alanında uzman avukat ve takip elemanlarından oluşan ekibimiz sayesinde; danışmanlık ve proje işleri ile dava ve icra işlerini tek bünyede yürütebilen Türkiye çapında yaygın sayılı hukuk bürolarından biriyiz.Yalın Çözümler

Bütünsel hukuk ihtiyaçlarınızı, tek bünyede yürütebilen, kuruluşunuzu tanıyan, size özel bir ekiple, BAİC Hukuk'a özgü "Yalın Çözümler" sunuyoruz.

Güçlü Kadro

Her biri kendi alanında uzman 100'ü aşkın avukat ve takip elemanından oluşan ekibimizle gücünüze güç katıyoruz.

Türkiye Çapında Operasyon

Tüm Türkiye çapında hukuk operasyonu sunabilen sayılı hukuk bürosundan biriyiz.