YALIN ÇÖZÜMLER

Türkiye'nin önde gelen kuruluşları BAİC Hukuk güvencesinde.

YALIN ÇÖZÜMLER YALIN ÇÖZÜMLER
BAİC Hukuk Bürosu

BAİC Hukuk Bürosu

2008 yılında Av. Mehmet Murat İsen ve Av. Güngör Ciğerli tarafından İstanbul’da kurulmuş ve çok kısa bir sürede özellikle dava ve icra (tahsilat) konularında Türkiye’nin sayılı bürolarından biri olmuştur.

 

Konusunda uzman avukatlar ile büromuz, şirket birleşme ve devralmaları dâhil olmak üzere yerli ve yabancı kişilerin ve yeni kurulan şirketlerden küresel holdinglere kadar her ölçekteki şirketin,  kapsamlı danışmanlık ve proje işlerine yönelik üst seviyede hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Böylelikle, büromuz, danışmanlık ve proje işleri ile dava ve icra işlerini tek bünyede yürütebilen Türkiye’deki birkaç hukuk bürosundan biri hâline gelmiştir. Hukuk ekibimiz ortaklar, avukatlar ve takip elemanları ile birlikte 100'ü aşkın kişiden oluşmaktadır.

BAİC HUKUK

10 yılı aşkın tecrübemiz, her biri kendi alanında uzman avukat ve takip elemanlarından oluşan ekibimiz sayesinde; danışmanlık ve proje işleri ile dava ve icra işlerini tek bünyede yürütebilen Türkiye çapında yaygın sayılı hukuk bürolarından biriyiz.Yalın Çözümler

Bütünsel hukuk ihtiyaçlarınızı, tek bünyede yürütebilen, kuruluşunuzu tanıyan, size özel bir ekiple, BAİC Hukuk'a özgü "Yalın Çözümler" sunuyoruz.

Güçlü Kadro

Her biri kendi alanında uzman 100'ü aşkın avukat ve takip elemanından oluşan ekibimizle gücünüze güç katıyoruz.

Türkiye Çapında Operasyon

Tüm Türkiye çapında hukuk operasyonu sunabilen sayılı hukuk bürosundan biriyiz.

Makaleler

KARİYER FIRSATLARI

Ekibimiz

Av. Mehmet Murat İSEN
  • Av. Mehmet Murat İSEN

  • KURUCU ORTAK

Av. Güngör CİĞERLİ
  • Av. Güngör CİĞERLİ

  • KURUCU ORTAK

Av. Ahmet İSTİF
  • Av. Ahmet İSTİF

  • ORTAK

Av. Duygu AKAN, LL.M.
  • Av. Duygu AKAN, LL.M.

  • ORTAK

İcra

Banka, telekomünikasyon firmaları, belediyeler ve önde gelen şirketlerin Türkiye çapındaki tahsilat süreçleri BAİC Hukuk uzmanlığı güvencesinde.

Danışmanlık

Türkiye çapında tanınan şirketlerin birleşme ve devralma işlemleri de dâhil, iş sözleşmeleri, hukuki mevzuat ve danışmanlık süreçleri BAİC Hukuk güvencesinde.

Dava

Türk ve yabancı şirketlerin her türlü dava takip, raporlama ve sonuçlandırma süreçleri BAİC Hukuk güvencesinde.